İslami mIRC programı

 İSLAM SOHBET kanalına giriş yapılırken, nasıl (Rumuz) rumuzlar kullanılmalıdır? genel anlamda sohbet kullanıcıları asıl isimlerini ve soy adlarını rumuzlarında yer vermemelidir, en önemlisi İSLAMİ ARKADAŞLIK sitesi olarak kesinlikle bayan kardeşlerimizin gerçek isimlerini ve bayan olduklarına dair fikir üretebilecek nickleri tercih etmemeleri site yönetimi olarak önerilmektedir, Bayan rumuzları aldığınız zaman yapacağınız sohbetler ALLAH rızası için olsa da, karşınızdaki kişilerin sohbetleri amaç dışına çıkabilmektedir. Karşınızdaki kişinin cinsiyetini önemsemeden sohbet edebileceğiniz bir şekilde rumuzlar tercih edebilmelidir, örneğin sistemlerimizde kullanabileceğiniz farklı rumuzlardan bazıları, (Himmetcan, Hayrettin, Hüdaverdi, Müslüman, İslam_aşığı, güle_aşık, İslami^^Sevenler, Geveze, Kelebek, Tevhid, Tasavvuf, İlim, İlme dair) tarzı rumuzlar sistemlerde fazlaca görülmektedir.

İSLAMİ SOHBET sitemizin kanal operatorleri ve genel yönetim rumuzlarından bazıları nelerdir? Erkan, cisem, MeriC, Kadir, Murphy, MuratCan, ŞaH, meczub, bilahihabesi, Zulfikar, Asrın, Neslinur, HeCe, alem34, _SANCAKBEY_, HaSaNeFe, MoLLaa, alfabe_2h, EfSane, AySu, RooS`, Gri, SaKıNCaLı, uMuT, Kalbimdesin, SukuT, Mehtap_, sevde, Heart, menekse, idil, miray, Women, Zerre-, kalem, NiCe, _ahmet_, aYSiMa, SonfasuL, Azade, el_emin, Işık, berat, Gizem, ervah, nukteden, nehr_, vyatir, ArmoNi, pilavüstüpc, ENAROSE, RabiA, Hicret, OTTO, Sunduz, HifaA, Lila, TerminatorKamil, dogus rumuzları görülmektedir, bunların içerisinde kanal yöneticileri ve genel sorumlu yöneticilerinde rumuzları sizlerle paylaşılmıştır. Genel bilgiler hakkında yönetici odasına giriş yaparak detaylı bilgileri alabilmeniz mümkündür.

İslami mIRC programı neden indirilmelidir? Devamlı web sohbet seçenekleri ile ya da cep telefonlarınızdan wap chat servisleri ile giriş yapmak yerine, masa üstü bilgisayarlarınız ya da laptoplarınıza İslami mIRC yüklemeleri gerçekleştirerek dini sohbetin keyfini çıkartabilirsiniz, günümüz sohbet sitelerinden farklı olarak amacımız kullanıcı memnuniyetini sağlayabilmek ve en rahat nasıl davranabiliyorsanız sizlere o rahatlığı sağlayabilmektir, İSLAM MIRC programımızı herhangi bir ücret ödemesi gerçekleştirmeden hızlı bir şekilde masa üstünüze yükleme yapabilirsiniz, üstelik tüm virüs taramalarından başarıyla geçtiğinden ötürü bilgisayarınıza hiçbir zarar vermemek ile birlikte keyif ile İslami sohbet etmenizi sağlıyor.

 

Updated: 24 Şubat 2020 — 16:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir