SOHBET kuralları nelerdir?

En çok sorulmakta olan soruların başında gelmektedir, biz site yöneticileri olarak bu konu hakkında kararın size kaldı kalmış olduğunu söylemek ile birlikte nacizane önerilerde bulunmak istiyoruz. Real ya da sanal dünya da tanıştığınız insanlar ile yapacağınız sohbetlerde karşınızdaki insanları zaman içerisinde tanıyabilirsiniz, örneğin: en yakın akrabanızı bile yıllar sonra ben seni yanlış tanımışım diyebiliyoruz, bu sebep ile internet üzerinden yeni tanıştığınız insanlar ile tanışmak ve güvenmek zaman alıcı bir iştir, örneğin biz sohbet sitesi olarak Klavye’den Kalıcı Dostluklara sloganını sizlerle paylaşıyoruz çünkü: sistemlerimizin kuruluş amacı klavye’den bir adım öteye giderek dostluklar kurabilmeniz yönündedir, en güzel şekilde sohbetlerinizi ederken, klavye’den dostluklara ulaşabilmeniz mümkündür.

İSLAMİ MUHABBET sitesinde tanışmak ve ortamlara girmek doğrumudur? Elbette, sitemizi sizlerin hizmetinize açtığımızdan beri çok samimi dostluklar kurduk ve kalıcı dostluklara ulaştık, örneğin hafta sonları oluşturduğumuz arkadaşlık toplulukları ile birlikte aktiviteler yaptık, mangallara gittik, spora gittik, yürüyüşler yaptık, hafta sonları dağa tırmanışlar gerçekleştirdik, yani kısacası internet üzerinden tanışmalar gerçekleştirerek çok güzel dostluklar sağladık, kalıcı dostluklar sağlayabilmek önemli bir husustur, bizler gibi olabilmeniz için sizlerinde birer adım atmanız gerekiyor, saygı ve sevgi çerçevesince karşınızdaki insanlara değer verirseniz emin olabilirsin ki, karşınızdaki kişiler tarafından aynı şekilde değer göreceksiniz. En güzel dostluklar ALLAH’ın selamıyla başlar, lütfuyla devam eder. İnşaAllah sizlerde bizler gibi güzel kalıcı samimi sıcacık aile olabilmeyi başarabilirsiniz.

İSLAMİ SOHBET kuralları nelerdir? Muhabbet eden kullanıcıların bilmesi gereken önemli kurallar mevcuttur, örneğin farklı sitelerin adreslerini sistem içerisinde online olan kullanıcılara vermeniz kesinlikle sistem içerisinde uzaklaştırılmanız yönünde sizin alehinize olacaktır, kanallara katıldığınız andan itibaren küfür ve benzeri eylemlerde bulunmamalısınız, (Proxy-DDos-Botnet) tarzı kurallara uymayan girişler ve saldırılar yapmamalısınız, unutmayınız ki: sistemler bilişim memurları tarafından denetlenmektedir ve belirtilmiş eylemleri gerçekleştirdiğiniz vakitlerde kendilerine bilgiler ulaştırılmaktadır, gerektiği takdirde en ağır cezalara çarptırılabilirsiniz.

Updated: 24 Şubat 2020 — 16:12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir